Beautiful Nails

Android için Tırnak Tasarım Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15 MB
  • Version 2.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Yamayka Apps
Beautiful Nails uygulamasını Android işlerim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve çok severek kullanacağınız harika bir uygulamaya sahip olarak birbirinden şık tırnak tasarımları hakkında mükemmel fikirler edin

Beautiful Nails uygulamasını Android işlerim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve çok severek kullanacağınız harika bir uygulamaya sahip olarak birbirinden şık tırnak tasarımları hakkında mükemmel fikirler edinebilirsiniz.

Tırnaklarına önem veren ve her zaman bakımlı ve şık tırnaklara sahip olmak isteyen kullanıcılarımız için özel olarak geliştirilmiş olan bu mükemmel uygulamada birbirinden şık tırnak tasarımı modelleri bulunuyor. Bu modellerin hepsi 2014 yılının en son modasına sahiptir. Hepsi birbirinden şık ve göz alıcıdır.

Tırnak tasarımı başlı başına bir modaya sahiptir. Her yıl yepyeni modeller eklenir ve farklı tasarımlar yaratılır. Eğer siz de bu modayı yakından takip etmek istiyor ve son moda tırnak tasarımlarına sahip olarak çevrenizde dikkat çekmek istiyor iseniz bu uygulama tam size göre. Uygulamanın zengin menüsünde bulunan birbirinden şık tasarımlardan en çok beğendiklerinizi sosyal paylaşım sitelerinde bulunan hesaplarınız üzerinden paylaşabilir ve bu modelleri arkadaşlarınızın da görmesini sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Beautiful Nails indir